Rumeli Cad. Emel Palas Apt. 36-38 Daire 6 Nişantaşı/Şişli

Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi

İş bu kullanım ve satış koşullarında yer alan,

SİTE , (“podilayn”) podilayn.com

Hizmeti Sunan, Sema Ula

KULLANICI , Siteyi ziyaret eden, üye ve SATICI ile herhangi bir ticari ilişkisi olmayan tüzel kişi

ÜYE , SİTE ‘ye üyelik formu/Kayıt ol ile üye olan ve/veya SATICI tarafından sunulan ürünleri satın alan gerçek kişiyi,

ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞ YAPAN MÜŞTERİ SATICI ile ticari ilişkisi bulunan tüzel kişi

ÜRÜN/ÜRÜNLER , SİTE ‘de SATICI tarafından satışa sunulacak ürünleri ifade eder.

 

KULLANICI KOŞULLARI

 

KULLANICI, SİTE üzerine telefon/tablet veya bilgisayar yoluyla giriş yapmanız ya da mobil uygulamaya girmeniz halinde bu internet sitesinde ya da mobil uygulamadaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

SİTE üzerinde bulunan veya mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile SİTE ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, markası ve diğer markalar, www.tokkababy.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Tokkababy burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları SATICI tarafında saklıdır.

 

KULLANICI, SİTE’yi ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla ve/veya üye olmakla, SİTE’nin kullanılmasına ilişkin bu koşulları okuduğunu, anladığını ve bu koşullarla bağlı olduğunu ve hem bu koşullara hem de genel ahlaka ve adaba, yürürlükteki tüm mevzuata, iletişim ve internet güvenliğine uygun olarak hareket edeceğini kabul ve beyan eder.

 

www.tokkababy.com.tr, KULLANICI’NIN e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde olan site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini, analiz ederek daha iyi pazarlama ve hizmet verebilmek için yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla iş ortakları ile yani üçüncü parti firmalarla paylaşılabilmektedir. KULLANICI’nın kişisel veriler içermeyen istatistiksel verilerinin işlendiği ve bu işleme işleminin ne amaç ile işlendiği hakkında bilgi alma hakkı olduğunu SATICI ve KULLANICI kabul eder.

 

Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişilerin tarafına bildirilmesini, eksik veya yanlış olması halinde verilerin düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz. Bu hususlarda ÜYE, SİTE ‘de ve KULLANICI / ÜYE ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ ‘nde yer alan SATICI adres ve telefon bilgilerini ve/veya iletişim formlarını kullanmak suretiyle SATICI ile iletişime geçebilir.

 

İş bu SİTE’ye girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan SİTE ve SATICI sorumlu değildir. SİTE ve SATICI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

 

GÜVENLİK

 

SİTE kontrolü altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, SİTE’den alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla yukarda belirtilen şekillerde şifrelenmekte ve hiçbir şekilde SİTE veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin SİTE ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

İLETİŞİM ve KAMPANYA BİLGİLENDİRME

 

İşbu Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’nin onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde SATICI tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza SİTE üzerinde sunulan ürünlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz.

 

SİTE veya SATICI ve ‘dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan ‘Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.’ linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

TOKKABABY

 

Adresi : Karadolap Mah. Örgü Sok. No:10/1 Eyüp/ İst.

 

E-mail : ……

 

Müşteri Hizmetleri Numarası:……

Evde Ayak Bakımı


    Bu kapanacak 20 saniye