Rumeli Cad. Emel Palas Apt. 36-38 Daire 6 Nişantaşı/Şişli

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tırnak tedavisinde kullanılan lazer yüksek oranda enerji ve ısı yayar. Bu ısı mantarlı tırnakta darbe etkisi yaratır. Tırnak mantarı tedavisinde NG ( yağ ) lazerler kullanılır.

Sporcu ve dansçıların ayak bakımlarının düzenli aralıklarla ve uzman pedolog tarafından yapılmasın tırnak mantarı , tırnak batması , deride sertleşme ve topuk çatlağı gibi sorunları önleyeceği gibi estetik açıdan da herhangi bir sıkıntı çıkmaz.

Deformasyona uğramış darbe almış yada farklı nedenlerle tırnak yatağı bozulmuş olan tırnaklar freze yöntemiyle inceltilir . Hem görsel açıdan daha güzel bir görünüme kavuşur. Hemde kişinin ağrı sızı yaşamadan hayatını normal bir şekilde devam eder.

Belli sıcaklıkta eritilen parafin uygulanan yüzeyde sinir uçlarını rahatlatır, ağrı kesici etkisi yaratır cilde bebek cildi etkisi bırakır. Haftalık kürler halinde uygulanan parafin bakımları kış aylarının vazgeçilmez uygulamalarındandır.

Pedoloji ayak sağlığı ve hastalıklarıyla ilgilenen bir bilim dalıdır. Bu işlemi yapan kişiye pedolog denir. Ayak sağlığımızın korunması, ağrısız ve sağlıklı bir şekilde yaşamımızı sürdürebilmemiz için periyodik bakımlara ihtiyaç duyarız.

Birçoğumuzun karşılaştığı en sık rastlanan ayak hastalıklarının başında gelir.Tırnak batması şiddetli ağrıyla kendini gösterir. Uzman kişilerde müdahale edildiğinde tırmak çekilmesine gerek kalmadan hasta sağlığına kavuşur normal hayatına döner. Tırnak köşelerinin …

Diyabet hastalarının beşte birinde hayatlarının bir döneminde ayakta geçmeyen yara, ülser veya enfeksiyon gelişir ve bu durum iyi tedavi edilmediğinde ayağın ya da bacağın kaybına kadar varabilir. Diyabetik ayak yara tedavisi birçok uzmanlığı bünyesinde barındıran bir yaklaşım gerektirir.

Genellikle el ve ayakların çoğunlukla kemikli olan yerlerinde oluşan bir cilt rahatsızlığıdır. Ayakkabı seçimi, ayak yapısı, basış bozuklukları nasırın oluşumunda en büyük etkendir. Cihazlarla derinlemesine temizlenir. İşlem sonrasında kişi normal hayatına devam eder.

Size Özel Evde Bakım Hizmeti

Profesiyonel Ekip ve Ekipmanlarla

Evde Ayak Bakımı


    Bu kapanacak 20 saniye